Cвітла немає, а Інтернет від TENET є

При підключенні за технологією GPON Інтернет у Вас буде завжди – навіть за відсутності електроенергії вдома. Вам потрібне лише джерело безперебійного живлення.

Для перевірки технічної можливості підключення через GPON заповніть форму.

Якщо вже є номер заявки, перевірте її статус.

Перевірка адреси
Перевірка статуса заявки

Перевірка адреси

 
 
 
Якщо Вашої адреси немає в переліку, радимо перевірити правильність її написання. Якщо ситуація повторилася, то можливість замовлення послуг за цією адресою відсутня.

Акцiя: “Доступне підключення”

Що необхідно знати, щоб підключити Інтернет, який працює без світла: обладнання - за 599 грн, вартість робіт - 1 грн. Вам потрібно - лише внести аванс за перший місяць згідно обраного тарифного пакету.

Детальнiше 

Акцiя: “Джекпот”

Що необхідно знати, щоб переключитися на Інтернет, який працює без світла: обладнання - за 1 грн, вартість робіт - теж 1 грн. Вам потрібно - лише поповнити свій рахунок на 777 грн. А всі інші витрати ми покриємо самостійно. Це і є Джекпот!

Детальнiше 

Переваги GPON

Надшвидкість

GPON – це швидкість Інтернету до 1 Гбіт/с. Завантажуйте великі файли набагато швидше. Підключайте більше домашніх пристроїв. Дивіться онлайн-відео у найкращій якості – аж до 4К.

Енергонезалежність

Оптичний кабель буде проведений прямо у квартиру. При цьому між технічним майданчиком TENET та квартирою абонента немає пристроїв, яким потрібне електроживлення. Тому відсутність електроенергії не впливає на роботу Інтернету.

Як правильно заживити роутер і термінал вдома?

Актуальні поради про обладнання, яке допоможе вам заживити ваш роутер і термінал та користуватися Інтернетом навіть без cвiтла.
Детальнiше 
Как правильно подобрать роутер?

Особливості підключення

Для переключення на GPON потрібно замінити Інтернет-кабель, який «входить» у Вашу квартиру (найчастіше – з під'їзду), на оптичний. Він буде підключений до оптичного термінала, а вже до нього – Ваш роутер.

Щоб Інтернет був навіть при відключенні світла, терміналу та роутеру потрібне резервне електроживлення. Найкраще з цим завданням справляються портативні джерела безперебійного живлення (mini-UPS). Одного такого ДБЖ зазвичай вистачає на кілька годин безперервної роботи термінала та роутера.

Приємні плюшки

Подобова тарифікація

Домашні абоненти TENET сплачують за послуги лише тоді, коли ними користуються

Завжди онлайн

Завдяки технології PON, будьте на зв'язку навіть за відсутності електроенергії

Повний контроль

Онлайн-керування послугами із Особистого кабинету та з додатку my TENET

«Приведи друга»

Реферальная программа. 50 грн кожному. Більше друзів - більше винагорода

Контакт-центр

Цілодобова техпідтримка 24/7 за телефоном та в месенджерах

Кешбек до 20%

Заощаджуйте до 20% у місяць від сплаченої суми

Мобильный Інтернет і мобільний зв'язок у комплексных Інтернет-пакетах
Безліміт для програм

Дивись усе, що любиш.
На чому зручно.
Коли зручно.

Телебачення на Ваш смак та бюджет. TENET-TV працює на будь-якому телевізорі, а також на смартфонах, планшетах та в браузерах. Цифрове телебачення або кабельне – вибирайте самі у TENET. Найпопулярніші телеканали України та світу: новини, видовищні матчі, світові кінохіти, найкращі мультфільми, запальні кліпи.

174  грн/мiс

647  грн/4 мiс

Переглянути тарифи  

Додатки

my TENET - Особистий Кабінет у твоїй ​кишені

TENET-TV - дивись усе, що любиш, на чому зручно