Створення копії сайту на іншому домені або піддомені

Для цього спочатку в панелі керування хостингом потрібно створити новий домен або піддомен (див. "Як створити піддомен?"), а також відповідний каталог. Далі в менеджері файлів (меню Головне > Менеджер файлів) виділити всі потрібні файли, натиснути іконку "Копіювати" та вибрати каталог призначення.
Якщо скрипти сайту використовують базу даних, потрібно створити нову базу: меню Головне > Бази даних > Створити. Далі введіть ім'я бази, логін та пароль для підключення, кодування за замовчуванням (зазвичай utf-8) та натисніть Ок. У тому ж пункті Бази даних виберіть стару базу даних сайту і натисніть іконку "Завантажити". На комп'ютер буде збережено файл із розширенням .sql.
Потім виберіть нову базу, натисніть іконку "Завантажити" та вкажіть файл, який було збережено після попередньої дії. В результаті буде створено повну копію вихідної бази даних.
Тепер у новому каталозі знайдіть файл даних для підключення до бази даних. Наприклад, для joomla – це configuration.php, а для wordpress – файл wp-config.php. У цьому файлі вкажіть ім'я нової бази даних, а також логін та пароль для доступу до неї.
Ця інформація виявилася корисною?