Як відбувається оплата послуг для Дому?

Для абонентів з пакетами для Дому наша система білінгу нараховує оплату послуг подобово. Це означає, що оплата за добу списується автоматично і лише в тому випадку, коли абонент використовував будь-яку із замовлених послуг: користувався Інтернетом (зафіксована активна сесія), цифровою телефонією, TENET Wi-Fi або включав TENET-TV.

Платіть тільки за дні, коли ви онлайнСистема білінгу TENET – наш власний програмний комплекс, яким можна пишатися, адже система обліку з таким потужним функціоналом є далеко не у всіх провайдерів.  Вся наша обчислювальна cистема атестована і їй присвоєний сертифікат відповідності забезпечення автоматизації розрахунків з абонентами і користувачами послуг зв’язку. 

Схема подобової оплати була сформована для максимально зручного користування послугами, тому що насправді абонент заощаджує кошти, навіть не замислюючись про це.

У деяких інших провайдерів тимчасове призупинення послуг оплачується додатково; з TENET нічого такого не потрібно, тому що схема проста: не користуєшся - не сплачуєш. Крім того, система автоматично – без участі оператора – здійснює перерахунок  при зміні тарифного пакета або додаткових послуг. Також абоненту доступна детальна статистика як про зарахування коштів, так і про їхнє витрачання у його Особистому кабінеті. 

А щоб користуватися Інтернетом навіть в час блекауту і не залежати від графіку відключень світла, відтак, зняти питання оплати погодинного користування, радимо подати заявку на підключення по GPON технології.

За наявності GPON вам знадобиться лише альтернативне джерело живлення у вас вдома, аби заживити ваш роутер та термінал і мати Інтернет безперебійно.

Перевірте доступність GPON на свою адресу тут 

Ця інформація виявилася корисною?