Я надсилаю пошту за допомогою поштової програми, але отримую повідомлення, що моя IP-адреса потрапила до чорних списків (blacklisted). Що робити?

Вирішення цієї проблеми залежить від варіантів підключення:

Для абонентів TENET, у яких динамічна IP-адреса:

Найімовірніше, в налаштуваннях програми вказано сторонній поштовий сервер, який відмовляється приймати пошту з таких адрес. Тому рекомендуємо всім абонентам з реальною динамічною IP-адресою надсилати пошту через наш поштовий сервер. Для цього в налаштуваннях поштової програми встановіть:

  • сервер вихідної пошти: SMTP
  • адреса сервера вихідної пошти: mail.te.net.ua
  • порт: 465
  • тип підключення: безпечне SSL/TLS
  • як ім'я користувача вкажіть свій поштовий логін без @te.net.ua (наприклад: правильно - ivanpetrov, неправильно - ivanpetrov@te.net.ua) та пароль від даного поштового логіну

Для абонентів TENET, у яких постійна IP-адреса:

Не виключено, що ця IP-адреса дійсно потрапила в один із "чорних списків" через розсилку з неї повідомлень рекламного характеру (спаму). Найчастіше це відбувається через зараження вірусом комп'ютера(ів) у мережі абонента. Необхідно ретельно перевірити комп'ютер(и) сучасним антивірусом з оновленими антивірусними базами та видалити всі знайдені віруси. З деяких "чорних списків" IP-адреси, що потрапили в них, автоматично видаляються через деякий час. Для інших доведеться виконати спеціальну процедуру делістингу (delisting) на сайті служби, до "чорного списку" якої потрапила адреса. За Вашим зверненням ми можемо підтвердити необхідність делістингу на запит адміністрації такої служби, якщо проблема розсилки спаму або вірусів із заблокованої IP-адреси дійсно вирішена.

При роботі з мереж інших провайдерів, коли для надсилання пошти використовується поштовий сервер TENET:

Поки ця IP-адреса знаходиться в "чорному списку", надсилання листів через поштовий сервер TENET буде неможливим. Необхідно вжити заходів для виключення адреси з "чорного списку" або налаштувати надсилання пошти через поштовий сервер провайдера, чиє підключення використовується для доступу до мережі Інтернет.

Ця інформація виявилася корисною?