Як настроїти послугу переадресації пошти?

Инструкция по настройке приведена ниже.

Увага! Опис наданий для інтерфейсу "Базовий". Для інших інтерфейсів параметри аналогічні.

 1. Замовте послугу "Перенаправлення пошти".
 2. На сторінці https://mail.te.net.ua введіть свій поштовий аккаунт (з @te.net.ua або без), пароль до нього та виберіть інтерфейс "Базовий". Після успішної авторизації Ви побачите головну сторінку Вашої поштової скриньки.
 3. Угорі праворуч клацніть на посилання "Управління Поштою". На сторінці, що з'явилася, встановіть прапорець "Передати Усю Пошту". У полі під ним введіть адресу (або адреси, розділені комами) електронної пошти, на яку потрібно перенаправляти листи.
 4. Якщо потрібно, встановіть такі додаткові опції:
  • "Зберігати у себе" - перенаправлена ​​пошта зберігатиметься у Вашій поштовій скриньці; інакше після перенаправлення листа буде видалено;
  • "Не перенаправляти Автоматичні" - у деяких випадках поштовий сервер може розпізнати листи, згенеровані роботами (наприклад, повідомлення про помилки доставки листів); якщо ця опція включена, такі листи перенаправлятися не будуть;
  • "Зберігати Кому/Копія" - при позначці цього пункту лист буде перенаправлений в оригінальному вигляді; інакше його заголовки буде змінено так, ніби лист перенаправлений вручну.

   Збережіть усі налаштування, натиснувши кнопку "Модифікувати" в будь-якому розділі.
Ця інформація виявилася корисною?